1 2 3 4 5 6 10      ››

KAMPAŇ „3 METRY K ZÁCHRANĚ“

V pátek 13. května 2022 proběhla kontrola průjezdnosti ulic ve vybraných městech Karlovarského kraje jako součást Dne požární bezpečnosti

PÁTEK 13. – DEN POŽÁRNÍ BEZPEČNOSTI: ZVÝŠENÉ NEBEZPEČÍ VZNIKU POŽÁRŮ

Pátek 13. je stále vnímán jako „nešťastný den“. Hasičský záchranný sbor ČR si vzal za své „zlomit“ pověru o nešťastném pátku třináctého a využít tento den pro propagaci preventivních témat požární bezpečnosti. Proto se iniciativně připojuje Česká asociace hasičských důstojníků, která již tradičně vyhlašuje pátek třináctého jako „Den požární bezpečnosti“ a v letošním roce tento den věnují „Zvýšenému nebezpečí vzniku požárů“.

Přehled vydaných krizových opatření Vlády ČR, hejtmana KK, mimořádných a ochranných opatření MZ ČR a nařízení KHS Karlovarského kraje

Přehled dokumentů včetně odkazů na jejich plná znění na webu Vlády ČR a MZ ČR je veden se stavem od 25. srpna 2020 a průběžně doplňován

Ukončení činnosti informační linky IZS

Dne 1. května 2022 byla ukončena činnost informační linky IZS.

Sklad humanitární pomoci a Informační linka IZS

V Karlových Varech ve Staré Roli byl zprovozněn Centrální sklad humanitární pomoci určený pro potřeby příchozích uprchlíků z Ukrajiny.

Vyhlášení sbírky humanitární pomoci a změna pracovní doby v centrálním skladu

V Karlovarském kraji byla vyhlášena sbírka humanitární pomoci pro válečné uprchlíky z Ukrajiny.

Informace pro občany Ukrajiny - Інформація для громадян України

Informace pro ukrajinské občany na území ČR v návaznosti na konflikt na Ukrajině

Od pátku 4. března 2022 vyhlásila Vláda ČR nouzový stav z důvodu migrační krize

Vláda kvůli schopnosti zvládnout příliv uprchlíků  z Ukrajiny vyhlásila nouzový stav. Jde o klasický nástroj krizového řízení, který nebude znamenat omezení pro občany ČR, ale umožní lepší koordinaci a technické řešení současného stavu

Ochrana obyvatelstva - informace k varování a ukrytí

Situace na Ukrajině a geograficky blízká hrozba válečného konfliktu vyvolává na sociálních sítích řadu otázek. Jedna z posledních, která zaznamenala obrovský zájem občanů a médií je otázka úkrytů a jejich rozmístění na území České republiky.

Informace pro nově příchozí občany Ukrajiny

Informace týkající se nově příchozích občanů Ukrajiny. Nejsou určeny pro cizince, kteří jsou v České republice zaměstnaní nebo mají v České republice nějaký pobytový status.

Důležité informace pro občany Ukrajiny - infolinka, web

Oznámení Ministerstva vnitra o zprovoznění telefonní informační linky i e-mailových adres určených k pobytovým informacím pro ukrajinské občany na území České republiky.

Výstraha ČHMÚ - velmi silný vítr

Český hydrometeorologický ústav vydal pro území Karlovarského kraje výstrahu na velmi silný vítr s vysokým stupněm nebezpečí, která je v platnosti od 21.2.2022 od 4:00 hod. do 21.2.2022 11:00 hod.

Výstraha ČHMÚ - závěje

Český hydrometeorologický ústav vydal pro území Karlovarského kraje výstrahu na závěje nad 800 m n. m. s vysokým stupněm nebezpečí, která je v platnosti od 7.2.2022 od 11:00 hod. do 8.2.2022 9:00 hod.

Přehled aktuálních protiepidemických opatřeních

Ministerstvo zdravotnictví zveřejnilo infografiku shrnující aktuální pravidla ke karanténám a izolacím.

Změny v protiepidemických opatřeních platné od 17. ledna 2022

Změny v protiepidemických opatřeních týkajících se zejména testování zaměstnanců a testování ve školách.

1 2 3 4 5 6 10      ››