Banner01.jpg

Informace o portálu

BEZPORT je veřejným bezpečnostním portálem v Karlovarském kraji, jehož cílem je přinášet veřejnosti i odborníkům věrohodné a aktuální informace z oblasti přípravy a řešení mimořádných událostí a krizových situací v kraji. Portál se skládá z veřejné sekce (přístup pro každého uživatele internetu) a neveřejné sekce (přístup jen pro vybrané uživatele). Portál provozují Krajský úřad Karlovarského kraje a Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje.

Aktuality
Zpravodajství
Odkazy na výstrahy
5leden2022

KARLOVARSKÝ KRAJ VYHLÁSIL DOTAČNÍ PROGRAM NA PODPORU AKTIVIT V OBLASTI PREVENCE KRIMINALITY PRO ROK 2022

I v roce 2022 mohou obce a nestátní neziskové organizace žádát o dotaci na neinvestiční projekty z oblasti prevence kriminality, které pomáhají zvýšit pocit bezpečí občanů. 

 
28prosinec2021

Odběrové místo pro testování covid-19 v areálu Karlovarské nemocnice se stěhuje

Od 3. ledna 2022 se odběrové místo pro testování covid-19 stěhuje do areálu Krajského úřadu Karlovarského kraje. Provádění testů formou drive-in zůstává

 
27prosinec2021

Rady a doporučení - SILVESTR

Vánoční svátky máme zdárně za sebou a už se blíží Silvestr a oslavy nového roku. Toto veselí je spojováno s bujarým slavením doprovázeným efekty zábavní pyrotechniky.

 
15prosinec2021

Rady a doporučení - ADVENT

Adventní čas je v plném proudu. Všichni se už těšíme na vánoční svátky a k tomu neodmyslitelně patří pečení cukroví, pálení svíček na adventním věnci a výzdoba domácností vánočními světýlky.

 
14prosinec2021

Základní škola v Libé ve spolupráci s Karlovarským krajem realizovala projektový den pro žáky i rodiče zaměřený na internetové bezpečí

V měsicí listopadu se v ZŠ a MŠ Libá konal projektový den, který byl zaměřen na bezpečné chování na internetu. Dopolední části se  zúčastnili žáci, odpolední část byla věnována rodičům. 

 
‹‹      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 40      ››

Aktuality HZS KVK: www.hzscr.cz/hzs-karlovarskeho-kraje.aspx