Rozšíření informačního centra Karlovarského kraje

V souvislosti s množstvím dotazů, se kterými se obyvatelé Karlovarského kraje obrací na jednotlivé INFOLINKY Krajské hygienické stanice Karlovarského kraje, Krajského úřadu Karlovarského kraje a Informační linky IZS došlo k rozšíření informačního centra Karlovarského kraje.  

Od 15. března 2020 8:00 mohou obyvatelé Karlovarského kraje využívat v případě dotazů týkajících se přijatých mimořádných a krizových opatření v souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem nových informačních linek. Na dotazy budou připraveni odpovídat proškolení operátoři informační linky IZS. K vyhodnodnocení dotazů je součástí týmu i hygienik Krajské hygienické stanice Karlovarského kraje.

Kontakt na informační centrum Karlovarského kraje:

950 380 180

950 370 180

Informační centrum Karlovarského kraje je v provozu nepřetržitě. 

Cena volání na informační linku je stejná jako při volání na pevnou linku podle ceníku vašeho operátora. Čísla začínající na 950 používá státní správa.

Žádáme Vás, abyste nadále nevyužívali pro zjišťování informací souvisejících s výskytem koronaviru a vyhlášením nouzového stavu linku 112, která slouží k přijímání tísňových hovorů v případě ohrožení života a zdraví osob nebo majetku.