Odběrové místo pro testování covid-19 v areálu Karlovarské nemocnice se stěhuje

Od 3. ledna 2022 se odběrové místo pro testování covid-19 stěhuje do areálu Krajského úřadu Karlovarského kraje. Provádění testů formou drive-in zůstává

Odběry v areálu Karlovarské nemocnice budou naposledy provedeny dne 30. prosince 2021

Karlovarskou nemocnici čekají přípravné práce související s výstavbou nového pavilonu a s dalšími stavebními úpravami. Z tohoto důvodu se odběrové místo přestěhuje do areálu krajského úřadu v Karlových Varech Dvorech, Závodní ulici.

Odběrové místo u Krajského úřadu Karlovarského kraje

Provoz bude zahájen v pondělí 3. ledna 2022

Obsluhu odběrového místa bude i nadále zajišťovat personál Karlovarské krajské nemocnice a odběry budou prováděny způsobem drive-in (zdravotníci provádí odběr u osob sedících ve svých vozidlech, stejně jako tomu bylo v prostoru u nemocnice).

Provozní doba odběrového místa

Pondělí – pátek: od 8:00 hodin

Nové umístění odběrového místa

Příjezd k odběrovému místu bude označen dopravními značkami a informačními tabulemi, které budou umístěny už na ulici Závodní před vjezdem do areálu krajských institucí.

Plánek příjezdu k odběrovému místu (SOM)

Prijezd k SOM v arealu KU KK od 3.1.2022.jpg

Plánek v plném rozlišení je ke stažení zde.

Rezervace termínu testu na covid-19

Termín provedení testu na covid-19 si lze zaregistrovat prostřednictvím online rezervačního systému​ na webové adrese www.rezervacekk.cz.

Popř. Vám s rezervací termínu pomohou operátoři bezplatné krajské asistenční linky, která je v provozu v pracovních dnech v čase 10:00 – 14:00 hodin na telefonním čísle 800 600 444.

 

28. prosince 2021 | Autor: HZS Karlovarského kraje