Bezpečnostní desatero - CHRAŇTE domov i sebe!

Ministerstvo vnitra - generální ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky zpracovalo v souvislosti se stále vysokým počtem požárů v domácnostech České republiky informační leták - "Bezpečnostní desatero".

Evakuace dětského tábora na Mariánskolázeňsku

V úterý 2. 7. 2019 se uskutečnilo prověřovací cvičení, jehož námětem byla evakuace dětského tábora u Staré Vody na Mariánskolázeňsku, který ohrožovala vichřice. V rámci cvičení hasiči evakuovali téměř 50 osob z dětského tábora v Jedlové, připravili pro ně evakuační středisko a postarali se o všechny do rána následujícího dne, kdy se všichni mohli po snídani vrátit zpět do tábora.

Vyhodnocení cvičení Výpadek 2018

Vyhodnocení cvičení se zástupci vybraných subjektů a orgánů státní správy a samosprávy na téma dopadů dlouhodobých výpadků v dodávkách elektrické energie, zabezpečení činnosti těchto subjektů, provedení analýzy připravenosti vybraných subjektů na mimořádné události spojené s výpadky v dodávkách elektrické energie a stanovení priorit pro zajištění lepší rezistence na nejzásadnější možné následky takovýchto mimořádných událostí.

15. června 2019, to je Den záchranářů

Již tuto sobotu 15. června 2019 se od 13:00 – 17:00 hodin bude konat ve volnočasovém areálu Rolava v Karlových Varech tradiční, již 12. ročník DNE ZÁCHRÁNÁŘŮ, který je největší událostí tohoto typu v Karlovarském kraji.

Odborná příprava operátorů Informační linky IZS

Dne 20. května 2019 proběhla pod vedením psychologa HZS Karlovarského kraje kpt. PhDr. Michala Černíka, Ph.D. odborná příprava operátorů Informační linky IZS Karlovarského kraje.

Školení starostů obcí v ORP Kraslice

Dne 25. dubna 2019 probíhá vzdělávání starostů obcí ORP Kraslice zaměřené na přípravu na mimořádné události a krizové situace a jejich řešení.

Školení starostů obcí v ORP Sokolov

Dne 23. dubna 2019 probíhá vzdělávání starostů obcí ORP Sokolov zaměřené na přípravu na mimořádné události a krizové situace a jejich řešení.

Školení starostů obcí v ORP Ostrov

Dne 16. dubna 2019 probíhá vzdělávání starostů obcí ORP Ostrov zaměřené na přípravu na mimořádné události a krizové situace a jejich řešení.

Školení starostů obcí v ORP Mariánské Lázně

Dne 11. dubna 2019 probíhá vzdělávání starostů obcí ORP Mariánské Lázně zaměřené na přípravu na mimořádné události a krizové situace a jejich řešení.

Školení starostů obcí v ORP Karlovy Vary

Dne 9. dubna 2019 probíhá vzdělávání starostů obcí ORP Karlovy Vary zaměřené na přípravu na mimořádné události a krizové situace a jejich řešení.

Školení starostů obcí v ORP Cheb

Dne 2. dubna 2019 proběhlo vzdělávání starostů obcí ORP Cheb zaměřené na přípravu na mimořádné události a krizové situace a jejich řešení.

Školení starostů obcí ORP Aš

Dnes probíhá vzdělávání starostů obcí ORP Aš zaměřené na přípravu na mimořádné události a krizové situace a jejich řešení.