1 2 3 4 5 6      ››

Ukončení činnosti Informační linky IZS aktivované z důvodu železniční nehody v Perninku

Činnost Informační linky IZS aktivované na telefonu 950 380 180 z důvodu železniční nehody v Perninku byla ukončena. Aktivována bude opět v případě závažné mimořádné události a o jejím spuštění Vás budeme informovat.

Informační linka zřízená v souvislosti se železniční nehodou na Karlovarsku

Při železniční nehodě u Perninku se zranil větší počet cestujících. Pro příbuzné zraněných a ostatních cestujících je zprovozněna Informační linka na telefonu:  950380180 .

Zdravotnická část linky 1212 končí, Ministerstvo zdravotnictví spouští novou linku pro veřejnost

Zdravotnická linka k 1. 7. 2020 přechází přímo pod oddělení pro veřejnost Ministerstva zdravotnictví s novým jednotným číslem 224 972 222, která slouží veřejnosti ke všem zdravotnickým tématům, nejen koronavirovým.

Mimořádná opatření a aktuální situace COVID-19 k 1. červenci 2020

Epidemiologická skupina na Ministerstvu zdravotnictví se vzhledem k přetrvávající příznivé epidemiologické situaci shodla na dalším uvolňování protikoronavirových opatření.

Seriál o činnosti HZS Karlovarského kraje během řešení následků pandemie COVID-19

Materiální podpora a sklady HZS Karlovarského kraje

Distribuce osobních ochranných prostředků a testovacích sad Krajského úřadu Karlovarského kraje pro lékaře, LDN a sociální zařízení

Povolené činnosti a provozy od 22. června a 1. července 2020

Epidemiologická skupina na Ministerstvu zdravotnictví se vzhledem k přetrvávající příznivé epidemiologické situaci shodla na dalším uvolňování protikoronavirových opatření s platností od pondělí 22. června. Jedná se o  zrušení plošné povinnosti nošení ochrany dýchacích cest kromě vybraných regionů, navýšení kapacity pro konání hromadných akcí a zrušení omezené otevírací doby u zařízení stravovacích služeb. Mimořádná opatření se přesouvají na regionální úroveň.

Informování veřejnosti o aktuální situaci během nouzového stavu

Informační linka IZS obsluhovaná příslušníky HZS kraje a zástupci neziskových organizací a KHS

Povolené činnosti a provozy od 15. června 2020

Epidemiologická skupina na Ministerstvu zdravotnictví se vzhledem k přetrvávající příznivé epidemiologické situaci shodla na dalším uvolňování protikoronavirových opatření s platností od pondělí 15. června. Změny nastanou v pravidlech povinného používání roušek, v oblasti konání hromadných akcí a u některých provozoven a služeb.

Výstrahy ČHMÚ - Bouřky a povodně

Český hydrometeorologický ústav vydal pro území Karlovarského kraje výstrahu na výskyt velmi silných bouřek s přívalovými srážkami od 14. 6. 2020 16:00 do 14. 6. 2020 22:00, kdy se očekávají krátkodobé úhrny kolem 60 mm a kroupy. V opakovaných bouřkách může napršet v součtu až kolem 80 mm.

Úkoly plněné HZS Karlovarského kraje v souvislosti s COVID-19 (data za období 7. 3. – 17. 5. 2020)

Souhrnná statistika událostí řešených HZS Karlovarského kraje v období 7. 3. – 17. 5. 2020

1 2 3 4 5 6      ››