Banner01.jpg

Informace o portálu

BEZPORT je veřejným bezpečnostním portálem v Karlovarském kraji, jehož cílem je přinášet veřejnosti i odborníkům věrohodné a aktuální informace z oblasti přípravy a řešení mimořádných událostí a krizových situací v kraji. Portál se skládá z veřejné sekce (přístup pro každého uživatele internetu) a neveřejné sekce (přístup jen pro vybrané uživatele). Portál provozují Krajský úřad Karlovarského kraje a Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje.

Aktuality
Zpravodajství
Odkazy na výstrahy
22květen2021

Změny v protiepidemických opatření platné od 24. května 2021

Aktualizováno: doplněny výsledky jednání Vlády ČR ze dne 21. května 2021

 
20květen2021

Karlovarský kraj pomáhá školám zvyšovat bezpečnost prostřednictvím pracovníků dohledové služby

Ředitelé škol v Karlovarském kraji nyní pomocí metodického dokumentu "Dohledová služba ve škole" mohou posílit bezpečnost ve svých školách. Praxe totiž stále ukazuje  že i v dnešní době moderních technologií je přítomnost lidského faktoru v oblasti bezpečnosti nezastupitelná.

 
17květen2021

Změny v protiepidemických opatření platné od 17. května 2021

Od pondělí 17. května se v Česku uvolňují další opatření zavedená proti šíření koronaviru. S omezeními se otevírají restaurační zahrádky a venku se budou moci konat kulturní akce. Rozšiřuje se také výuka na školách a obnoví se provoz posiloven.

 
12květen2021

Když se hraje o čas

Nová dokumentární série ukazuje zásahovou činnost hasičů a policistů 

 
12květen2021

HZS ČR spustil nový informační audiovizuální portál

Virtuální asistenční centrum pomoci v souvislosti s aktuálně probíhající epidemií nemoci  covid-19 nabízí textové a audiovizuální materiály, které jsou důvěryhodným a odborným zdrojem informací v této oblasti

 
‹‹      1 2 3 4 5 6 7 8 9 20 30      ››

Aktuality HZS KVK: www.hzscr.cz/hzs-karlovarskeho-kraje.aspx