Banner01.jpg

Informace o portálu

BEZPORT je veřejným bezpečnostním portálem v Karlovarském kraji, jehož cílem je přinášet veřejnosti i odborníkům věrohodné a aktuální informace z oblasti přípravy a řešení mimořádných událostí a krizových situací v kraji. Portál se skládá z veřejné sekce (přístup pro každého uživatele internetu) a neveřejné sekce (přístup jen pro vybrané uživatele). Portál provozují Krajský úřad Karlovarského kraje a Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje.

Aktuality
Zpravodajství
Odkazy na výstrahy
22listopad2021

Změny v protiepidemických opatřeních platné od 22. listopadu 2021

Změny vyplývající z jednání vlády ČR konaného dne 19. listopadu 2021 týkající se zejména testování zaměstnanců a OSVČ, provozu obchodů a služeb, testování ve školách 

 
19listopad2021

Výzva hejtmana ke zvýšení proočkovanosti

V návaznosti na zhoršení situace ohledně šíření nákazy COVID-19  vyzývá hejtman Karlovarského kraje k očkování proti této nemoci

 
18listopad2021

Poskytování dávkové pomoci s úhradou zvýšených nákladů na energie

Poskytování dávkové pomoci s úhradou nákladů na bydlení, resp. úhradou zvýšených nákladů na energie související s náhlým ukončením dodávek energií od společnosti Bohemia Energy. 

 
12říjen2021

Projekt z Karlovarského kraje zaměřený na šikanu a násilí byl oceněn Ministerstvem vnitra

Projekt MAJÁK – cesta bezpečí, jehož realizátorem je Dětský úsvit, z. s., se umístil na 2. místě v rámci národního kola Evropských cen prevence kriminality 2021.

 
30září2021

Letošní soutěžní on-line kvíz pro žáky a studenty z oblasti internetové bezpečnosti opět úspěšně odstartoval!

Žáci a studenti základních a středních škol v Karlovarském kraji mohou soutěžit s projektem Kraje pro bezpečný internet až do 28. února 2022.

 
‹‹      1 2 3 4 5 6 7 8 10 20 30      ››

Aktuality HZS KVK: www.hzscr.cz/hzs-karlovarskeho-kraje.aspx